Materace hybrydowe to produkty, które zostały opracowane z najwyższą starannością. W szczególności warto jest spojrzeć na model Hilding Dance, który stanowi połączenie wysokiej jakości pianek z unikalnymi sprężynami typu Pocket Plus! Poznaj go bliżej i przekonaj się, dlaczego warto jest postawić właśnie na niego!

Sprężyny Pocket Plus – dlaczego warto je wybrać?

Sprężyny Pocket Plus zaliczane są do grona sprężyn kieszeniowych, gdzie każdy element wkładu został umieszczony w osobnej kieszeni. Wskazane rozwiązanie sprawia, że całość w bardzo indywidualny sposób reaguje na wywierany nacisk i ugina się wyłącznie w miejscach, gdzie rzeczywiście jest on wywierany. Dlaczego jest to tak istotne? Przede wszystkim ze względu na fakt, że dany model podpiera nasze ciało w prawidłowy sposób, pozwalając mu się w pełni zregenerować, jednocześnie zachowując wysoki komfort snu. Całość jest też bardzo trwała, przez co chociażby nie odkształca się i nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych, które mogą wiązać się z uszkodzeniami wkładu. Czym jednak na tle pozostałych odznaczają się sprężyny Pocket Plus? Przede wszystkim wysokością – mają one aż piętnaście centymetrów, przez co jeszcze lepiej reagują na nasze ciało i dopasowują się do jego krzywizn anatomicznych, dając poczucie prawdziwego komfortu.

Pianki w materacu hybrydowym

Hildign Dance - kiedy wybrać materac hybrydowy?Materace Hilding to produkty, w których stosuje się najwyższe jakościowo pianki! Tak też jest i w tym przypadku! Co w swoim wnętrzu skrywa wskazany model? Między innymi piankę wysokoelastyczną, która za zadanie ma w prawidłowy sposób podtrzymywać nasze ciało jednocześnie zapewniając komfort, prawidłową regenerację mięśni i prawdziwą wygodę. Nie możemy zapomnieć jednak o innowacyjnej piance poliuretanowej, a mianowicie FlexiFoam, która cechuje się świetną elastycznością i plastycznością, co dodatkowo potęguje komfort korzystania z produktu! Bardzo istotną jest też innowacyjne FloFom, która wykazuje właściwości termoregulacyjne. W gorące dni przyjemnie nas chłodzi, a co również ważne świetnie podpiera całe ciało, ze względu na fakt, że reaguje on właśnie na jego temperaturę.

Dlaczego warto?

Na wskazany model warto jest postawić z niewątpliwie wielu powodów! Pierwszym z nich jest fakt, że materac poza tym, że świetnie podpiera nasze ciało jednocześnie dając prawdziwą wygodę to wykazuje szereg właściwości antyalergicznych. Materiały zapewniają świetny przepływ powietrza, a to za sprawą specjalnie wykonanych nacięć i specjalnego profilowania wskazanego wypełnienia. Nie zapominajmy też o wysokiej jakości pokrowcu Italiano, w jakim produkt się znajduje! Ma on przyjemną w dotyku fakturę i posiada niezwykle interesujący design. Z łatwością można go zdjąć i wyprać w maksymalnej temperaturze 60 stopni!

Materace hybrydowe to bez wątpienia świetnie rozwiązanie dla wszystkich niezdecydowanych. Jesteśmy przekonani, że warto jest na niego postawić!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/