Twardość materaca jest niezwykle ważna, jeśli chcesz zapewnić sobie zdrowy i spokojny sen. Zdarza się, że kupiony produkt okazuje się zbyt miękki. Co wtedy można zrobić?

Komfort snu

Przespana noc gwarantuje Ci energię na cały dzień w pracy i siłę, by wypełniać domowe obowiązki. Jeśli obecny materac nie spełnia twoich oczekiwań, jest niewygodny i przez to nie możesz spokojnie spać – zainwestuj w Hilding Bass. Jest to materac nawierzchniowy, który znacznie polepszy jakość twojego snu. Został wykonany ze sprężystej pianki Velvet Touch, której zadaniem jest podwyższenie twardości. Poza tym, materac jest niezwykle elastyczny i plastyczny – potrafi dostosować się do kształtu Twoich pleców. Dzięki temu produktowi, unikniesz wymiany starego materaca, a za atrakcyjną cenę poprawisz swoją wygodę. Materace Hilding charakteryzują się też oddychalnością, co pozwala zachować higienę i jakość produktu na długi czas.

Funkcjonalność materaca

Hilding Bass - jak podwyższyć twardość materaca?Materace do spania w naszej ofercie odznaczają się funkcjonalnością. Masz do wyboru dwa wyjątkowe pokrowce – Cashmere oraz Tencel. Pierwszy jest niezwykle jedwabisty i miły w dotyku, za sprawą dodatku wiskozy i kaszmiru. Jego zadaniem jest izolacja przed zimnem oraz wchłanianie aż 40% wilgoci z otoczenia. Posiada funkcjonalne uchwyty, które pozwolą Ci bez problemu obrócić materac na drugą stronę. Poza tym, produkt możesz łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Natomiast Tencel to naturalny pokrowiec, zrobiony z nowoczesnych włókien wiskozowych. Również kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje jej nadmiar z twojej skóry. Produkt zapobiega rozwojowi bakterii i można go prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o zmechacenie i zniszczenie. Ponadto, materac został zapakowany próżniowo oraz zrolowany, dzięki czemu transport i przechowywanie produktu jest łatwe i wygodne.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Kupując produkt Hilding Bass zapewniasz sobie całkowite bezpieczeństwo. Materac będzie idealny dla alergików, ponieważ pokrowce zostały wykonane z materiałów, które nie są szkodliwe dla zdrowia oraz nie zawierają potencjalnych alergenów, mogących wywoływać m.in. uciążliwą wysypkę. Co więcej, produkt odznacza się certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 – zapewnia on o tym, że materac został wykonany z substancji, które nie wpłyną w negatywny sposób na twoje zdrowie i samopoczucie. Producenci dołożyli wszelkich starań, by Hilding Bass spełniał wszystkie oczekiwania konsumentów. W razie jakichkolwiek problemów, okres gwarancji wynosi aż 15 lat.

Warto zadbać o jakość snu, ponieważ spokojne noce to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli twoje zdrowie i komfort nie są Ci obojętne zainwestuj w materac Hilding Bass już dziś!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/