Sen odgrywa istotną rolę w regeneracji organizmu i determinuje ogólne samopoczucie każdego dnia. Wybór odpowiedniego materaca może wpłynąć nie tylko na jakość snu, ale także na doświadczanie dodatkowych korzyści, takich jak delikatne otulenie i odczuwalny efekt masażu podczas wypoczynku. W kontekście poszukiwań materaca zapewniającego taki komfort, warto przyjrzeć się różnym technologiom i specyfikacjom dostępnym w ofercie marki SleepMed, aby wybrać produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni Ci regenerujący i relaksujący sen z elementem masażu.

Wybierz zdrowy sen z marką SleepMed!

Zdrowy sen to klucz do dobrego samopoczucia i efektywnej regeneracji organizmu. Dlatego wybierając materac, warto postawić na markę SleepMed, która oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające komfortowy i relaksujący sen. Jakie są podstawowe kryteria, które wpływają na funkcjonalność wybranego podłoża do spania?

Jaki materac wybrać dla odczuwalnego efektu masażu?Wymienić należy w szczególności eliminację punktów nacisku. Dzięki specjalnemu profilowaniu pianki VitaRest® w 7 stref twardości, materace SleepMed redukują punktowe rozłożenie ciężaru, co przyczynia się do lepszego krążenia krwi i komfortowego odpoczynku.

Równie ważna jest kwestia higieny. Materiały używane do produkcji materacy SleepMed są hipoalergiczne, przeciwdziałają rozwojowi roztoczy i bakterii, zapewniając świeżość i czystość środowiska snu. Jest to ułatwione też przez stosowanie technologii AirForce, która polega na specjalnym nacinaniu pianki. Usprawnia przepływ powietrza wewnątrz wkładu.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, takich jak VPPHR, VitaRest®, czy taśma 3D, poszczególne modele zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa we właściwej pozycji podczas snu. Z kolei konstrukcja wkładów w połączeniu z nowoczesnymi pokrowcami SleepMed zapewniają nie tylko komfort, ale także odczuwalny efekt masażu podczas snu, co sprzyja relaksacji i regeneracji.

SleepMed Premium – postaw na wypełnienie piankowe

Materac SleepMed Premium to wysokiej jakości produkt o statusie wyrobu medycznego, stworzony z myślą o zapewnieniu idealnego wsparcia punktowego ciała oraz swobody w zmianie pozycji podczas snu. Wielu użytkowników docenia w szczególności oferowany przez niego efekt masażu. Odpoczynek na tym podłożu do spania jest wyjątkowo komfortowy dzięki specjalnemu designowi i perforacjom obecnym w strukturze pokrowca Merced. Zaprojektowano go tak, aby dawał użytkownikom przyjemne doznania związane z dotykiem. Dzianina jest bardzo cienka więc zapewnia bliski kontakt ciała z powierzchnią materaca.

Jednak SleepMed Premium to o wiele więcej, niż jedynie przyjemność związana z efektem masażu. Materac jest polecany dla osób wrażliwych na alergeny, dzięki optymalnej wentylacji i zapobieganiu gromadzeniu się wewnątrz niego kurzu i szkodliwych mikroorganizmów. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60°C, co zapewnia utrzymanie higieny i świeżości.

Pianka termoelastyczna VitaRest® oraz możliwość wyboru między 4 stopniami twardości sprawiają, że materac może być stosowany jako produkt o właściwościach ortopedycznych, przeciwdziałając bólom pleców i kręgosłupa. Posiada też warstwę pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft, która zapewnia skuteczną regenerację i relaks organizmu, a to przekłada się na spokojny i zdrowy sen.

SleepMed Natura Hybrid Plus – sprężyny i efekt masażu

Materac SleepMed Natura Hybrid Plus to ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących modelu gwarantującego doskonałe podparcie ciała i swobodę podczas zmiany pozycji snu. Podobnie jak SleepMed Premium, również ten model z kolekcji Natura zapewnia odczuwalny efekt masażu, za który odpowiada wysokiej jakości pokrowiec ze specjalnymi perforacjami. Jest to źródłem niezastąpionej przyjemności. Sprzyja też rozluźnieniu mięśni i usprawnia funkcjonowanie układu krwionośnego.

Jakie są pozostałe, cenne parametry tego podłoża do spania?

  • Dzięki zastosowanej warstwie sprężyn Multipocket i dwóm warstwom pianek wysokoelastycznych, materac zapewnia świetną sprężystość i idealne podparcie nawet cięższym użytkownikom.
  • Podział materaca na 7 stref twardości zapewnia optymalne wsparcie dla całego ciała, zgodnie z anatomiczną budową każdego człowieka.
  • Materac dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, uginając się jedynie w miejscach, na które jest wywierany nacisk. Gwarantuje to wysoki komfort snu nawet w łóżkach małżeńskich.
  • Wysokoelastyczna pianka HR Bio i Naturalis® zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, sprężystość, redukcję nacisku punktowego i właściwości hipoalergiczne.
  • Pokrowiec z naturalnych włókien lnu i bawełny organicznej charakteryzuje się trwałością, miękkością, właściwościami antyalergicznymi i jest przyjazny dla środowiska.

Wybór materaca z odczuwalnym efektem masażu może znacząco poprawić jakość twojego snu i codziennego odpoczynku. Rozważ zakup modelu takiego jak SleepMed Premium lub SleepMed Natura Hybrid Plus. Oba te egzemplarze oferują innowacyjne rozwiązania, takie jak specjalny design i perforacje w pokrowcu, co gwarantuje uczucie delikatnego masażu podczas snu. Wybierając takie podłoże do spania, zadbasz też o zapewnienie sobie odpowiedniego wsparcia dla ciała, amortyzacji i możliwości regulacji twardości. Postaw na SleepMed a z pewnością nie pożałujesz!

wyrób medycznySleepMed Premium i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.