Podstawę oferty marki SleepMed stanowią materace o statusie wyrobu medycznego. Wśród nich znajdziesz nie tylko klasyczne egzemplarze z wypełnieniem piankowym, ale również takie, w których wkładzie umieszczono nowoczesne sprężyny kieszeniowe. Poznaj innowacyjne sprężyny typu Multi i sprawdź, czy materace hybrydowe od marki SleepMed to dobry wybór dla Ciebie.

Sprężyny typu Multi — charakterystyka

Sprężyny typu Multi zostały stworzone przez markę SleepMed po to, aby zagwarantować klientom optymalne podparcie dla kręgosłupa i niezastąpione odczucie odprężenia. Co warto wiedzieć o tym innowacyjnym rozwiązaniu?

  • Materace SleepMed - przegląd produktów z linii Hybrid7 stref — siedmiostrefowe sprężyny Multi zapewniają kręgosłupowi stabilne podparcie bez względu na to, w jakiej pozycji aktualnie się znajduje. Poprzeczny system podziału twardości pozwala na precyzyjne dopasowanie powierzchni podłoża do poszczególnych części ciała.
  • Mała średnica — sprężyny są niewielkie i gęsto rozłożone. Pracują w pełni niezależnie i nie są połączone, w przeciwieństwie do starego typu tradycyjnych sprężyn bonellowych.
  • Elastyczność punktowa — wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multi charakteryzuje się dużą ilością punktów podparcia. Jest to kwestia bardzo ważna w sypialniach małżeńskich. Dzięki niej partnerzy nie budzą się wzajemnie podczas zmian pozycji we śnie.
  • Połączenie z pianką — połączenie sprężyn Multi z wysokiej jakości warstwami piankowymi sprawia, że podłoże jednocześnie zapewnia komfort, miękkość, sprężystość, amortyzację i elastyczność.
  • Wentylacja — przestrzeń pomiędzy sprężynami nie ogranicza przepływu powietrza przez wypełnienie.

Czy materac hybrydowy to dobry wybór dla Ciebie?

Materace hybrydowe marki SleepMed charakteryzują się uniwersalnością i mogą sprawdzić się dobrze w praktycznie każdej sypialni. Wszystko zależy od preferencji i stanu zdrowia użytkownika. Jest to świetny wybór m.in. dla par. Z podłoża do spania tego typu mogą też korzystać sportowcy i osoby narażone na dysfunkcje w obrębie układu ruchu. Modele hybrydowe mogą sprawdzić się też w użytkowaniu alergików i seniorów.

Zanim zdecydujesz czy materac hybrydowy od marki SlepMed to produkt, który warto kupić, koniecznie poznaj charakterystykę nie tylko samych sprężyn, ale również pianek stosowanych w procesie produkcji.

  • VPPHR — to pianka wysokoelastyczna o różnych twardościach. Jest wytwarzana z zastosowaniem technologii umożliwiającej efektywną wentylację — Airforce.
  • VitaRest® – to poliuretanowa pianka termoelastyczna. Reaguje na ciepło i nacisk ciała, zapewnia optymalną wentylację i stabilne podparcie.
  • Flexi Foam — podobnie jak VPPHR również Flexi Foam to pianka wysokoelastyczna. Wyróżnia się miękkością i sprężystością.

SleepMed Hybrid Premium

Pierwszym modelem z kolekcji SleepMed Hybrid jest materac hybrydowy Premium. Zapewnia użytkownikom zarówno wsparcie punktowe, stabilność i amortyzację jak i swobodę ruchu. Warstwa składająca się ze sprężyn typu Multi jest otoczona cienkimi piankami. To dzięki temu elastyczność punktowa jest na tak wysokim poziomie. Podłoże doskonale rozkłada ciężar ciała i jest wrażliwe na nacisk.

SleepMed Hybrid Premium to materac, który posiada status wyrobu medycznego. Jest przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego. Cenne są w szczególności właściwości pianki VitaRest®, które sprawiają, że z produktu można korzystać w celach ortopedycznych. Sprawdza się też podczas rekonwalescencji po urazach oraz w sypialniach seniorów — posiada właściwości przeciwodleżynowe.

Konstrukcja tego podłoża do spania daje szeroki pole do popisu w zakresie personalizacji właściwości materaca. Mowa tu w szczególności o odwracalności oraz ruchomej warstwie pianki. Dzięki temu możliwe jest dokonanie wyboru między 4 różnymi wariantami stopnia twardości.

SleepMed Hybrid Supreme

Najbardziej luksusowy materac z linii SleepMed Hybrid to model Supreme. Jego wkład jest trwały i dobrze znosi wieloletnią eksploatację. Jest elastyczny punktowo, a wysokość wypełnienia wynosząca 27 centymetrów zapewnia wyjątkową wygodę. Podobnie jak model Premium, również SleepMed Hybrid Supreme oferuje możliwość wyboru pomiędzy 4 stopniami twardości.

Materac charakteryzuje się efektywną wentylacją dzięki zastosowaniu w procesie produkcji systemu Airforce. Dobrze przemyślane kanały wentylacyjne zapewniają możliwość efektywnej wymiany powietrza między wkładem sprężynowym a zewnętrzem. Oddychalność wypełnienia jest na naprawdę wysokim poziomie.

Jeśli szukasz nowego materaca, koniecznie zwróć uwagę na modele dostępne w kolekcji SleepMed Hybrid. Są uniwersalne, wygodne i bezpieczne. Dzięki takiemu podłożu do spania z pewnością każdej nocy będziesz cieszyć się doskonałym snem.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.