Materac odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu człowieka, ponieważ umożliwia mu prawidłowe wysypianie się, zapewnia dobre samopoczucie oraz znacząco wpływa na zdrowie. Dobry materac powinien odpowiednio podpierać kręgosłup i zachowywać jego fizjologiczne krzywizny, a dodatkowo pozwolić na prawidłową regenerację mięśni. Jednak jak znaleźć najlepszy materac? Polecamy materace od Hilding Anders!

Idea firmy Hilding Anders

Hilding Anders produkuje swoje materace z myślą o zapewnieniu kilku kluczowych czynników umożliwiających zdrowy oraz komfortowy sen użytkownika. Wszystko opiera się na ergonomii, czyli odpowiednim dopasowaniu się materaca do ciała użytkownika, higienie, wytrzymałości i niesprzyjającym pleśni oraz drobnoustrojami mikroklimacie. Dodatkowo w filozofii materacy Hilding zawiera się nie tylko funkcjonalność, ale także i piękny, a zarazem elegancki wygląd. Hilding Anders dba również o środowisko, dlatego każdy produkt tworzony jest zgodnie z aktualnie panującą ustawą o ochronie środowiska. Ponadto wytworzone w czasie produkcji odpady są segregowane, a chemikalia i inne szkodliwe substancje nie są wcale stosowane podczas produkcji.

 

Materace od Hilding Anders

Materace Hilding - jedne z najlepszych materacy na rynkuHilding Anders to producent jednych z najlepszych materacy na rynku. Produkty te w ofertach sklepów pojawiają się pod własną marką – Hilding lub też Curem, ale warto zaznaczyć, że koncern ten produkuje materace również dla innych sprzedawców pod ich markami. Można tutaj wyróżnić produkty Natura i Galaxy dla Agata Meble czy Immensity dla Black Red White. Najbardziej innowacyjnymi produktami stworzonymi przez Hilding Anders są materace SleepMed stworzone dla EMBE Sp. z o.o. Co takiego je wyróżnia i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

 

Materace prozdorowtne SleepMed

Materace SleepMed należą do materacy, które uzyskały status wyrobu medycznego. Oznacza to, że odpoczynek na tego rodzaju materacach sprzyja zdrowiu, a bezpieczeństwo oraz jakość potwierdza certyfikat AEH. Materace SleepMed mają wiele zalet, między innymi możliwość regulacji twardości, dzięki czemu można dopasować twardość i komfort do swoich oczekiwań, a także potrzeb. W ten sposób można uniknąć niepotrzebnej wymiany materaca. W ofercie SleepMed znaleźć można materace piankowe z technologią Airforce oraz pianką termoelastyczną, która reaguje na ciepło ludzkiego ciała i dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Dostępne są również materace ortopedyczne w postaci materacy piankowych, jak i hybrydowych. Każdy z produktów zapewnia najwyższą wygodę oraz oparcie dla kręgosłupa. Chcesz osobiście przekonać się o wyjątkowych cechach tych produktów? Sklepy z materacami SleepMed znajdziesz w całym kraju!

Materace Hilding są tworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikowi jak najwyższego komfortu, a także zachowaniu zdrowia bądź wspierania procesów rehabilitacyjnych. W szczególności właściwości te zapewniają materace SleepMed, które są optymalnym wyborem dla osób zarówno cierpiących na schorzenia kręgosłupa, a także tych poszukujących jak najwyższego poziomu komfortu snu.