Jeśli nie musisz dzielić łóżka z partnerem i szukasz odpowiedniego materaca, dopasowanego do własnych potrzeb i preferencji to koniecznie zobacz nasze trzy propozycje. Te materace o “tanecznych” nazwach, zapewnią Ci komfort snu i sprawią, że rano będziesz wstawać wypoczęty. 

Elastyczny materac sprężynowy 

Pierwszy materac dedykowany singlom to Hilding Tango. Jest to dwustronny produkt stworzony z innowacyjnych sprężyn kieszeniowych. Każda z nich została umieszczona w oddzielnym worku z fizeliny, by nie stykać się ze sprężynami obok. Dzięki temu produkt jest w stanie zapewnić użytkownikowi wysoką elastyczność punktową. Każda ze sprężyn reaguje na ciężar ciała indywidualnie, co oznacza, że uginają się tylko te strefy, które są uciskane przez sylwetkę. Dodatkowo, materac wzbogacono o piankę lateksową oraz piankę HR – znajdują się one po przeciwnych stronach. Ten zabieg sprawia, że Hilding Tango dostosowuje się do anatomicznej budowy ciała oraz zapewnia mu optymalne wsparcie. Materac pomaga kręgosłupowi utrzymać odpowiednią pozycję przez całą noc. Oba pokrowce do wyboru to produkty antyalergiczne. Każda ze stron materaca zapewnia taki sam komfort, co pozwala wydłużyć jego eksploatację. Hilding Tango sprawdzi się też u singli, cierpiących na uciążliwe bóle kręgosłupa.

Nowoczesny materac piankowy 

Najlepsze materace dla singlaMaterace do spania powinny mieć przemyślaną konstrukcję. Drugi produkt, godny polecenia to Hilding Boogie. Mimo że zazwyczaj tańczy się w parach – produkt sprawdzi się też u niezależnych singli. Jest to innowacyjny i uniwersalny produkt, który dedykowany jest osobom lekkim oraz tym cięższym. Pianki, tworzące wkład materaca zostały wyprofilowane w siedmiu strefach, a każda z nich zapewni osobie śpiącej odpowiednie wsparcie i komfort. Do jego konstrukcji wykorzystano również chłodzące właściwości pianki FloFom, która umożliwia ciału odpowiednią regenerację. Z tego powodu Hilding Boogie sprawdzi się idealnie u aktywnych singli. Przemyślana struktura wkładu pozwala na utrzymanie higieny materaca. Ponadto, Hilding Boogie został nagrodzony certyfikatem jakości AEH, co oznacza, że przebadano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość.

Wytrzymały produkt dla wymagających 

Trzeci świetny produkt stworzony z myślą m.in. o singlach to Hilding Lambada. Materac został zbudowany z siedmio-strefowego systemu małych sprężynek Pocket Plus, które pozwalają uzyskać wysoką sprężystość i elastyczność punktową. Możesz mieć pewność, że twoja sylwetka będzie bezpiecznie podparta i amortyzowana podczas snu. Hilding Lambada został wzbogacony o grubą warstwę lateksu, która zmniejsza napięcie mięśniowe i zapewnia optymalny komfort. Dodatkowo, wstawiono płytę z naturalnego kokosu, która pomaga kręgosłupowi utrzymać odpowiednią pozycję. Te innowacyjne rozwiązania sprawią, że materac sprawdzi się świetnie u osób wymagających od tego typu produktów czegoś więcej.

Wejdź na stronę sklepu ABC Snu i sprawdź nasze materace dla singla już teraz! Zamów swój egzemplarz, by cieszyć się regenerującym snem.