Dobry sen jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia, jednak istnieje wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę. Odpowiednia temperatura w sypialni, nie przejadanie się, czy materac – wszystko to przekłada się na efektowny oraz zdrowy sen. Jednak największą rolę odgrywa tutaj materac, ponieważ to z nim ciało ludzkie ma kontakt przez całą noc. Nic zatem dziwnego, że powinien być dobrze dopasowany do użytkownika. Do jednych z bardziej uniwersalnych, a zarazem odpowiadających większości osób modeli należy CUREM .LOG. Dlaczego? 

Wyjątkowe wnętrze materaca CUREM .LOG

Materace do spania różnią się pod wieloma względami, jednak głównym kryterium podziału jest rodzaj wkładu. Z uwagi na to wyróżnić można materace piankowe oraz sprężynowe. Te pierwsze w ostatnim czasie zyskują sporą popularność, a to wszystko dlatego, że potrafią idealnie dopasować się do każdego użytkownika. Materace takie, jak CUREM .LOG posiadają innowacyjną, stworzoną przy użyciu nowoczesnej technologii piankę, która posiada liczne, korzystne dla użytkownika właściwości. CUREM .LOG składa się z:

  • pianki Fusion – stanowi ona rdzeń materaca. Jest wyjątkowo wytrzymała oraz komfortowa, a jednocześnie wykazuje wysoką elastyczność. To właśnie jej budowa zapewnia siedem stref twardości,
  • pianki Visco – znajduje się ona na wierzchniej warstwie pianki Fusion i pełni niezwykle istotną funkcję. Opiera się ona na idealnym dopasowaniu się do ciała użytkownika poprzez reagowanie na nacisk oraz temperaturę ciała. Zapewnia wysoką miękkość oraz uczucie otulenia,
  • pianki Serene – podobnie jak Visco znajduje się na wierzchniej części materaca, jednak pełni zupełnie inną rolę. Pozwala on na redukcję nacisku ciała, co zapewnia zdrowy sen, a dodatkowo doskonale dostosowuje się do indywidualnej sylwetki użytkownika.

Materace piankowe, takie jak CUREM .LOG posiadają liczne cechy wynikające z rodzaju wkładu. Jednak to nie wszystko, ponieważ wszystkie materace piankowe są niezwykle lekkie, dzięki czemu ich transport jest ułatwiony. Zapewniają również idealne podparcie dla kręgosłupa oraz pozwalają na dogłębną regenerację mięśni w czasie snu. Czym jeszcze mogą charakteryzować się materace CUREM by Hilding?

Czym jeszcze wyróżnia się materac CUREM .LOG?

Nowoczesność w sypialni tylko z CUREM .LOG!Materac CUREM .LOG to wyjątkowy produkt pod wieloma względami. Przede wszystkim stanowi doskonałe podparcie dla kręgosłupa, które wynika nie tylko z wkładu, ale również i posiadania siedmiu zróżnicowanych stref twardości. To właśnie one umożliwiają optymalne dopasowanie się wkładu do indywidualnej budowy ciała użytkownika. Gwarantuje to nie tylko zdrowy, ale także niezwykle komfortowy sen. Ponadto CUREM .LOG wyprodukowane zostało z materiałów bezpiecznych dla zdrowia oraz nieuczulających, dzięki czemu nie będą wywoływać alergii w nocy. Również w trosce o alergików usprawniono wentylację poprzez specjalne profilowanie oraz nacięcia. W ten sposób wewnątrz nie gromadzą się bakterie oraz wilgoć. Sam materac ubrany jest w innowacyjny pokrowiec Zeo Case, który w swojej budowie posiada naturalne minerały, takie jak zeolity. To właśnie one odpowiadają za właściwości antybakteryjne materaca oraz wspomagają neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Sam pokrowiec dodatkowo usprawnia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca oraz wspomaga odparowanie ciepła. Dodatkowo materac CUREM .LOG klasyfikuje się jak produkt twardy, czyli H3, który jest polecany osobom cięższym oraz preferującym twardsze podłoże.

Materac CUREM .LOG posiada liczne właściwości, z których użytkownik może korzystać w ciągu nocy. Prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa, higieniczne środowisko oraz ergonomiczne warunki, a to wszystko potwierdzone certyfikatem AEH – czy można znaleźć lepszy materac?